Recenze truckového simulátoru Euro Truck Simulator

V dnešní recenzi se podíváme na zajímavý simulátor trucků s prostředí evropy. Hra je placená ale to nevadí protože tím máte alespoň malou záruku že to není jen další krám který zpomaluje vaše PC či notebook. Ve hře je jediný mód a to kariéra, začínáte se sumou 100 000$ což se jeví jako pěkně velká částka a taky že je. Jenže na začátku si musíte koupit náklaďák v prodejně se kterým budete jezdit. Se 100 000 dollary budete mít pouze na třídu C která je nejhorší, dále si můžete koupit i třídu B a nejlepší A, ale to musíte mít více než 100 000 dollarů. Naštěstí se vám při koupi náklaďáku automaticky uloží sleva na další truck a to podle toho jak drahý kousek zrovna vlastníte. Škoda jen že nemůžete vlastnit více trucků a mezi nimi si vybírat ze kterým zrovna pojedete

Jakmile si koupíte svůj první truck můžete začí svoji kariéru. Nejprve si vyberete společnost (Ve většině měst bývá pouze jedna ale najdou se i města se dvěma a více společnostmi) a poté od ní přijmete objednávku kdy dopravíte nějaký vybraný náklad do cizího určeného města.

Postupně se vám tímto a vlastně jediným způsobem (jediný další je použít cheat který přidá peníze) se vám začnou hromadit peníze. Ale ve hře je spoustu způsobů kterými o ně budete přicházet, třeba pokuty které můžete dostat dále pak povinné tankování a také přístup ke dalším zemím. Při začátku hry si vyberete ve které zemi chcete začínat a většinou se vám spolu s vybranou zemí zpřístupní i další jedna či dvě země, další si však musíte dokupovat a to za nemalou částku.

Závěrem:
Velmi pěkná hra která má však svoje mouchy, mezi ně patří třeba že policie vám sice dá pokutu ale není zde vůbec vidět, takže zde nečekejte že by vás při provádění přestupku (překračování rychlosti atd.) policie neviděla. Ale pocit ze hry je dobrý.
Celkové hodnocení je: 90%
ets.JPG, 95kB
iko.png, 433B
iko2.png, 720B


Máte nějaké připomínky? Navštivte naší návštěvní knihu:

Návštěvní kniha

hlavni strana.png, 544B
cropped-next-x-logo.jpg, 31kB
NEXT-X THE LEGENDARY SITE
Copyright © 2012 Programuj.borec.cz
„Láska vdaných žen je nejcennější na světě, manželé o tom ovšem nevědí.“ Oscar Wilde